Blog

Hacki Pokémon Go: najlepsze porady i wskazówki

- Updated March 3, 2020

 

Hacki Pokémon Go: Złap nowego Mon Montana

Po raz pierwszy w historii Pokémon został wydany w Pokémon Go, którego nie ma w żadnej z głównych gier Pokémon. Możesz go złapać na wolności, jeśli masz szczęście.

Meltan to mityczny Pokémon typu stalowego. Wygląda bardzo podobnie do Ditto, ale z nakrętką jako głową. Według kanału Pokémon na YouTube stworzenie można złapać na wolności, chociaż jak dotąd bardzo niewielu trenerów udało się go znaleźć. Wiele osób znalazło Meltana tylko po to, by odkryć, że tak naprawdę było Ditto, ale być może samo stworzenie zostanie wkrótce odkryte.

Witryna Pokémon: Let’s Go sugeruje, że znalezienie Meltana w Pokémon Go jest konieczne do złapania go w nadchodzących grach Pokémon: Let’s Go, więc możliwe jest, że będziesz mógł złapać Meltana naprawdę, gdy zostaną wydane 16 listopada. Na razie kontynuuję polowanie, na wypadek, gdyby został wypuszczony wcześniej.

 Hacki Pokémon Go: Szybciej wylęgaj jajka za pomocą tej (może dwóch) schludnych sztuczek

Wylęganie jaj może być uciążliwe. Wymaga to użycia inkubatorów i przejścia mil na raz, aby otworzyć jajko, ale okazuje się, że już wielokrotnie korzystałeś z tego samego Pokémona. Chrapać. Na szczęście możesz zmniejszyć faktyczny dystans, jaki musisz przejść, aby wykluć jaja, po prostu pozostawiając telefon z uruchomionym Pokémon Go, gdy siedzisz na biurku.

Tak to prawda. Dzięki temu, że GPS w telefonie próbuje ustalić Twoją lokalizację, twój awatar przesunie się o kilka kroków w lewo i prawo, bez konieczności robienia czegokolwiek. Jest niewielki, ale oznacza, że ​​odpryskuje on twój licznik inkubacji bez konieczności nigdzie wybierania się.

Kolejną sztuczką jest zarządzanie inkubatorami jaj. Użyj nieskończonego inkubatora do jaj o długości 2 km i 5 km i kup inkubatory jedno- lub wielozadaniowe, aby skutecznie wykluć jaja o długości 10 km.

Hacki Pokémon Go: jak najlepiej wykorzystać codzienne bonusy

Pokémon Go oferuje codzienne bonusy tylko dla ciebie. Odprawa każdego dnia i po prostu zrobienie kilku drobiazgów wystarczy, aby zdobyć codzienną premię i oznacza, że ​​nadal możesz sobie z tym poradzić bez konieczności spędzania godzin uwięzionych w świecie Niantica.

pokemon logo

Co więcej, jeśli uda ci się utrzymać codzienną konserwację przez tydzień, otrzymasz dodatkowy tygodniowy bonus. Wszystko, co musisz zrobić, to utrzymać tę passę – po prostu zakręć dziwnym PokéStop tu i tam, wygenerujesz gwiezdny pył i XP, a będziesz mógł zarobić na swojej tygodniowej premii.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *