Najlepsze hacki ROM Pokemon ROM do gry

Ta gra to ROM ROM Emerald, ale zawiera wiele wyraźnych ikonek i zupełnie nową historię. Twoja postać dąży do stworzenia najsilniejszego pokemona. Aby to osiągnąć, twoja postać przeprowadziła wiele eksperymentów.

Niestety brakuje Ci środków, ale nie martw się, gdy na ratunek przybywa tajemniczy finansista.

Idziesz na przygodę, ale nagle dostajesz objawienie. Czy twój finansista naprawdę chce twojej wiedzy? Być może jego pieniądze zostaną wykorzystane do zmanipulowania twojego najsilniejszego stworzenia Pokemona? W każdym razie gra jest prawie taka sama. Pokemon Mega Power zawiera trzy nowe obszary lub regiony, takie jak Ivara, Lander i Sevii Islands.

W grze znajduje się kilka pokemonów IV, V, VI i VII. Może się też pochwalić, że w grze dostępne są wszystkie Mega Ewolucje.

Pokemon Adventures Red Chapter

Ten kolejny hack ROM ma prestiż utrzymywania stałego trzeciego miejsca w konkursie PokeCommunity Hack of the Year od 2013 do 2015 roku. Pokemon Adventures Red Chapter to hack FireRed. Fabuła gry jest ściśle związana z manga Pokemon Adventures. Jeśli przeczytasz mangę, możesz wiedzieć, co będzie dalej w grze.

Istnieją pewne zmiany w niektórych częściach opowieści, ale w zasadzie podąża za tym samym wątkiem. Mówiąc o fabule, możesz zagrać w postacie w kolorze czerwonym, niebieskim, zielonym lub żółtym. Wizualna prezentacja gry jest nieco uaktualniona w porównaniu do FireRed. Możesz nawet dostosować swoje postacie, a portrety pojawiają się w niektórych sekcjach dialogowych.

Poziomy Pokemona mogą osiągnąć do 255. Możesz mieć Pokemona Fusion, a także Mega Evolution i Primal Revision. Istnieją również bazy TM, które mogą być ponownie użyte podobnie jak HM. Nie musisz kupować nowej bazy TM, gdy używasz starej, ponieważ nie znika.

Gra obejmuje również cykl dnia i nocy, podobnie jak inne gry Pokemon. Wypróbuj tę grę już dziś, gdy jesteś wielkim fanem mangi Pokemon Adventures.

Pokemon Blazed Glazed

Pokemon Blazed Glazed to hack Emerald. Ten hack ROM jest w rzeczywistości ulepszeniem w stosunku do starszej wersji, którą był Pokemon Glazed. Historia jest taka sama, gdy Twoja postać osiągnęła wiek dojrzałości. Otrzymujesz wybranego Pokemona i zaczynasz swoją epicką misję. Niestety, świat pogrąża się w chaosie, a ty przechodzisz całą próbę ratowania świata rzeczywistego i Pokemona.

Jest też Pikachu, który prześladuje cię z zemsty, ale możesz sobie z tym poradzić w grze. Biorąc pod uwagę, że Blazed Glazed jest ulepszeniem lub aktualizacją, główne funkcje Glazed wciąż tam są. Może to obejmować wybór 5 przystawek, różnych regionów do odkrycia, a także pokemona Dream World. Wiele nowych funkcji zostało dodanych i zmienionych w Blazed Glazed.

Dodano Pokemony z Generacji IV do VI. Dodano także nowe ruchy z różnych gier. Różne pokemony są również dodawane w różnych lokalizacjach w grze. Niektóre z nich mogą się pojawiać w tej samej lokalizacji, a niektóre dodawać do tego miejsca. Wreszcie, niektóre ruchy Pokemonów zostały zaktualizowane, więc oznacza to, że nie uczą się swoich domyślnych ruchów w tym hacku.