Blog

Jak zmienić swoją lokalizację w Pokemon GO

- Updated March 3, 2020

 

Gracze Pokemon GO mieszkający na obszarach wiejskich są w gorszej sytuacji niż ludzie mieszkający w miastach i na przedmieściach. Jeśli mieszkasz na wsi, będziesz mieć do dyspozycji mniej Pokemonów, Siłowni i Pokestops, co oznacza, że ​​otrzymasz mniej przedmiotów i będzie ci trudno dostać się do niektórych rzadkich Pokemonów.

Na szczęście istnieje popularna aplikacja mobilna dla wiejskich graczy, która pozwala na takie same wrażenia, jak w przypadku miejskich odpowiedników.

Używając VPN w połączeniu z aplikacją fałszowania GPS i fałszywym modułem maskującym lokalizacje, możesz skutecznie zmienić swoją lokalizację w Pokemon GO.

Jak zmienić swoją lokalizację w Pokemon GO

W przypadku większości aplikacji mobilnych użycie VPN wystarczy, aby zmienić region lub lokalizację. Ale Pokemon GO zaczął monitorować swoje serwery w poszukiwaniu graczy, których lokalizacja nie zgadza się ze współrzędnymi GPS telefonu.

Tacy gracze mogą spotkać się z zawieszeniem lub banem. Aplikacje fałszujące i moduły maskujące zapobiegają wykrywaniu przez Pokemon GO, że zmieniłeś lokalizację.

Zmiana lokalizacji w Pokemon GO jest dość prosta i możesz rozpocząć kolejną dużą przygodę Pokemon w kilku prostych krokach:

Jak VPN pomaga zmienić region w Pokemon GO z dowolnego miejsca

Pokemon GO może określić twoją lokalizację, sprawdzając twój adres IP. Firma sprawdzi także współrzędne GPS urządzenia mobilnego, aby upewnić się, że pasują one do lokalizacji Twojego adresu IP.

Jeśli okaże się, że oszukiwałeś, Pokemon GO może użyć twojego adresu IP, aby skutecznie zabronić ci gry.

VPN (w tym przypadku w połączeniu z aplikacjami fałszującymi GPS) pozwala uniknąć identyfikacji przez adres IP.

Oznacza to, że możesz zamaskować swoją aktywność online i zmienić swoją lokalizację w Pokemon GO. Po zmianie lokalizacji możesz uzyskać dostęp do niektórych Pokemonów i przedmiotów, których inaczej nie byłbyś w stanie znaleźć.

Sieci VPN zapewniają również silną ochronę osobom przeglądającym sieć lub przeglądającym różne aplikacje. Wydajne szyfrowanie chroni twoje informacje przed hakerami lub innymi stronami trzecimi.

Jak zmienić swój region w Pokemon GO

Zmiana regionu w Pokemon GO różni się w zależności od tego, czy korzystasz z iPhone’a czy urządzenia z Androidem. Po pobraniu i zainstalowaniu sieci VPN na urządzeniu mobilnym musisz również zainstalować aplikację fałszowania GPS.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *