Blog

Pokémon Go Hacki I Kody

- Updated April 23, 2020

 

Pokémon Go to gra Android w rzeczywistości rozszerzonej opracowana przez Niantic w 2016 roku. Oparta na niezwykle popularnej serii Pokémon autorstwa Game Freak, ma ona zapewnić autentyczne wrażenia z gry Pokémon w prawdziwym świecie dzięki wykorzystaniu rzeczywistości rozszerzonej. Odbywa się to za pomocą GPS w smartfonie do śledzenia lokalizacji telefonu i technologii mapowania w celu symulacji świata, w którym Pokémon spaceruje wokół nas. Gracze mogą następnie złapać swojego ulubionego Pokémona i walczyć w siłowni. Jest to gra, w której możesz zarabiać monety lub bonusy w taki sam sposób, jak w kasynie online bettsonbonus.

Z ilu ludzi wychodzi i próbuje złapać Pokémona w prawdziwym świecie, niektórzy naukowcy twierdzą, że granie w niego może pomóc w łagodzeniu problemów ze zdrowiem psychicznym, takich jak lęk i stres. Połącz to z ćwiczeniem chodzenia po łapaniu Pokémonów, znajdowaniem Pokéstopsów, aby uzyskać więcej Pokéballów i innych niezbędnych rzeczy, poznawaniem nowych ludzi po drodze, którzy grają w tę samą grę, a także koncentracją na szczegółach gry, pomaga również w tym względzie.

Poké Ball Pokemon Catcher

 

Jedną z zalet tej gry dla większości ludzi jest fakt, że podczas podróży możesz złapać swojego ulubionego Pokémona. Co więcej, gra wykorzystuje rzeczywiste lokalizacje jako odniesienie w mapowaniu lokalizacji i miejsc, w których można złapać Pokémony. Wynika to z faktu, że Niantic używał Ingress, swojej poprzedniej gry, jako podstawy do umieszczenia większości treści w grze. Sprytny gracz może wykorzystać te informacje na swoją korzyść, jeśli posiada wiedzę. Więc bez zbędnych ceregieli, ten artykuł pokaże, jak korzystać z obecnie dostępnych hacków i cheatów Pokémon Go oraz w jaki sposób te kody mogą przynieść korzyści z korzystania z Pokémon Go.

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja

Jak wspomniano wcześniej, Pokémon Go wykorzystuje twoją lokalizację do generowania rodzaju Pokémon, które są w twojej okolicy. Jest to szczególnie rozpowszechnione na obszarach miejskich, gdzie więcej ludzi gromadzi się, a tym samym więcej ludzi bawi się. Dla osób na obszarach wiejskich i wiejskich jest to wadą, ponieważ aplikacja wykorzystuje znane lokalizacje do generowania swoich Pokémon. Znane są lokalizacje i nawiedzane stada, ponieważ tam mogą pojawić się rzadsze Pokémon, a czasem Legendarne Pokémon. Czynnikiem może być także pogoda. Niektóre pokemony typu wodnego pojawiają się podczas deszczowej pogody i całkowicie znikają, gdy jest słonecznie.

Brzmi niesprawiedliwie? To jest. Ale Niantic niestety nie jest w stanie pomieścić miejsc z niewielkim lub zerowym połączeniem internetowym, ani nie może obsługiwać miejsc o niskiej gęstości zaludnienia.

Jak więc ktoś, kto mieszka na tych obszarach, łagodzi te wady?

Cóż, jest sposób!

Ostrzeżenie: używanie niektórych z tych kodów i exploitów może spowodować zawieszenie lub ban. Korzystaj z nich na własne ryzyko. Ponadto niektóre z tych aplikacji i technik mogą nie działać z powodu bieżących i przyszłych aktualizacji Pokémon Go.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *