Blog

Zhakowany Pokemon jest siejącym spustoszenie

- Updated October 15, 2020

Hacked Pokemon sieje spustoszenie w Pokemon Sword and Shield, co oznacza, że ​​jest to technicznie Digimon

Masz wskazówkę dotyczącą aktualności?

 

Zhakowany Pokemon sprawia kłopoty dzięki Pokemon Sword i funkcji Surprise Trade w Shield. Pechowi gracze, którzy otrzymają przeklętą grę pokemona, ulegają awariom i wyłączają funkcje online,

Modder Pokemonów „Kurt” opublikował ostrzeżenie na Twitterze dotyczące zhakowanego Pokemona. Kurt opisuje obrażającego się Pokemona jako „cudownie stworzony”. To wydaje się być terminem dla zhakowanego Pokemona, który jest tworzony poza zwykłymi zestawami narzędzi hakerów, i jest szczególnie dobry w unikaniu sprawdzania legalności Game Freak. Co to wszystko oznacza dla laika? Ktoś zhakował Pokemona, uruchomił go w handlu niespodzianką (metoda uzyskiwania losowo handlowanego pokemona w mieczu i tarczy pokemona), a teraz każdy, kto zdobędzie pokemona poprzez handel niespodzianką, ryzykuje awarię przełącznika i przejście do trybu offline. Nie jest to gwałtowna infestacja, ale dopóki Nintendo lub Game Freak nie ogłosi łatki, unikanie transakcji niespodzianek nie jest złym pomysłem.

Eurogamer rozmawiał z innym modderem Pokemonów.

Pokémony muszą być tworzone z zamiarem”, powiedział architekt Eurogamer. „Zwykłe programy hakerskie (takie jak PKHeX) nie mogą tworzyć ich natywnie. Musisz wiedzieć, co robisz, aby je edytować, aby spowodować takie zachowanie.

„Widziałem ludzi na Twitterze, którzy byli paranoikami, że ich legalnie uzyskany Pokemon lub pokemon, który stworzyli w PKHeX, spowodowali to! To nie jest tak naprawdę!”

Pokemony zawsze miały dużą społeczność hakerską i nic dziwnego, że hackowanie byłoby również powszechne w Pokemon Sword i Shield. Niedawne pojawienie się Pokemon Home oznacza, że ​​niektórzy starterzy mogą wreszcie stać w kolejce przed swoim ostatecznym przybyciem do Regionu Galar, gdy ekspansja Wyspy Pancerza spadnie w czerwcu, ale niecierpliwi hakerzy już zaimportowali Lemata, Incineroara i innych pokemonów verboten. Ludzie nawet tweetowali zdjęcia tych Pokemonów biorących udział w Max Raids Sword i Shield,

Hakowanie gry to wyjątkowo szara strefa, ale ogromna większość hakerów Pokemonów nie robi tego bez żadnego złego zamiaru. Scena rywalizacji czasami wykorzystuje hacki do natychmiastowego wyklucia jaj i rozpoczęcia rywalizacji jak najszybciej zamiast długich, długich spacerów, aby zakończyć proces inkubacji. artykuł w Betsson kasyno.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *